Pałac w Czarnym Lesie, Magdalena

Pałac w Czarnym Lesie

(4.8 głosów: 4)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W Czarnym Lesie niedaleko śląskich Woźnik stoi urokliwy pałacyk, wydawać by się mogło niewielki, a dający aż 116 miejsc noclegowych! Pokoje hotelowe mieszczą się zarówno w samym pałacu jak i w dworkach pałacowych położonych po drugiej stronie zalewu. Pokoje mają wystrój w różnych stylach - secesyjnym, eklektycznym, art Deco

Eklektyczny pałac powstał na początku XX wieku, przeżył on czasy plebiscytowe, powstań śląskich, był w rękach Rzeszy oraz stanowił ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy.Od 1999 roku Pałac w Czarnym Lesie to 4-gwiazdkowy hotel z restauracją na równie wysokim poziomie. Piękny pałacyk otacza zadbany park ze stawem i wspomnianymi dworkami. Dodatkowy atut tego miejsca to cisza.

Pałac Czarny Las - Hotel
Czarny Las 8, Woźniki
tel. 34/ 357-30-78
recepcja@czarnylas.pl
www.czarnylas.pl 

Pałac w Czarnym Lesie na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Woźnik wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Woźniki noclegi

Woźniki to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Woźniki
Pałace i dworki
Normalna
pałace pałace hotele
50°37'38N, 19°4'7E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021