W Czarnym Lesie niedaleko śląskich Woźnik stoi urokliwy pałacyk, wydawać by się mogło niewielki, a dający aż 116 miejsc noclegowych! Pokoje hotelowe mieszczą się zarówno w samym pałacu jak i w dworkach pałacowych położonych po drugiej stronie zalewu. Pokoje mają wystrój w różnych stylach - secesyjnym, eklektycznym, art DecoEklektyczny pałac powstał na początku XX wieku, przeżył on czasy plebiscytowe, powstań śląskich, był w rękach Rzeszy oraz stanowił ośrodek rehabilitacyjno-wypoczynkowy.

Od 1999 roku Pałac w Czarnym Lesie to 4-gwiazdkowy hotel z restauracją na równie wysokim poziomie. Piękny pałacyk otacza zadbany park ze stawem i wspomnianymi dworkami. Dodatkowy atut tego miejsca to cisza.

Pałac Czarny Las - Hotel
Czarny Las 8, Woźniki
tel. 34/ 357-30-78
recepcja@czarnylas.pl
www.czarnylas.pl 

Woźniki noclegi

Woźniki to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Magdalena Krajtroter 71030 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1149528 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021