Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Pałac Tarnowskich w Rudniku nad Sanem

Pałac Tarnowskich w Rudniku nad Sanem

Pałac Tarnowskich w Rudniku nad Sanem koło Niska to ciekawa budowla z XIX wieku, choć pierwszy pałac powstał tu już w 1750 roku.W skład całego zespołu pałacowego niegdyś wchodziła dodatkowo kaplica, stajnie, spichlerz, pola, lasy, a posiadłość Tarnowskich w większości była porośnięta lasami.Od czasu ostatniej przebudowy lub jakiekolwiek remontu pałacu w Rudniku minęło już sporo czasu, jednak ślady "czasu" na budynku są raczej wizualną zaletą niż wadą. Obecnie pałac pozostaje w rękach Tarnowskich, a zwiedzanie jest ograniczone. Pałac otacza zabytkowy park.

Pałac Tarnowskich
ul. Mickiewicza, Park, Rudnik nad Sanem

Nisko noclegi

Nisko to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1128306 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020