Pałac Tarnowskich w Rudniku nad Sanem

Pałac Tarnowskich w Rudniku nad Sanem

(3.7 głosów: 6)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Pałac Tarnowskich w Rudniku nad Sanem koło Niska to ciekawa budowla z XIX wieku, choć pierwszy pałac powstał tu już w 1750 roku.

W skład całego zespołu pałacowego niegdyś wchodziła dodatkowo kaplica, stajnie, spichlerz, pola, lasy, a posiadłość Tarnowskich w większości była porośnięta lasami.Od czasu ostatniej przebudowy lub jakiekolwiek remontu pałacu w Rudniku minęło już sporo czasu, jednak ślady "czasu" na budynku są raczej wizualną zaletą niż wadą. Obecnie pałac pozostaje w rękach Tarnowskich, a zwiedzanie jest ograniczone. Pałac otacza zabytkowy park.

Pałac Tarnowskich
ul. Mickiewicza, Park, Rudnik nad Sanem

Nisko noclegi

Nisko to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku blogujemy i wędrujemy po Polsce. Z rodzinnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"! W podróżach towarzyszy nam wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, w zakupie którego wsparł nas sklep FotoForma.

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2023