Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wągrowcu, Wągrowiec

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wągrowcu

(4 głosów: 6)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Wągrowiec jest znany w Polsce z Ośrodka stanowiącego profesjonalną bazę treningową dla sportowców kilkunastu dyscyplin sportowych. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wągrowcu jest główną placówką oferującą usługi w zakresie kultury fizycznej.Dojazd do Ośrodka

Ośrodek leży na skraju otaczającego miasto lasu sosnowego i zajmuje powierzchnię ponad 11 ha. Jego granice wyznacza reprezentacyjna ulica Kościuszki, a z drugiej strony linia brzegowa Jeziora Durowskiego. Goszczą tutaj sportowcy z kraju i z zagranicy, a także tysiące osób w celach rekreacyjnych. Ośrodek jest też doskonałym miejscem na organizację imprez integracyjnych.

Wągrowiecki OSiR zapewnia odpowiednie żywienie dietetyczne według wcześniej ustalonych receptur. Atmosfera tego miejsca emanuje sportem i zdrowiem. Ośrodek organizuje też rejsy stateczkiem "Elizabeth" po Jeziorze Durowskim).Infrastruktura Ośrodka

OSiR zajmuje się organizacją imprez sportowych i obozów treningowych. Obiekt w Wągrowcu jest zmodernizowany, na jego terenie znajduje się hala sportowa z widownią na około 800 miejsc siedzących, dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie, jeden z naturalną trawą, widownią na 2600 miejsc, gabinetami odnowy i zapleczem socjalnym, drugi z nawierzchnią ze sztucznej trawy, posiadający certyfikaty FIFA - wyposażony w tartanową bieżnię lekkoatletyczną i infrastrukturę do uprawiania lekkiej atletyki. Na terenie obiektu znajdują się również korty tenisowe, boisko do koszykówki i siatkówki plażowej oraz zaplecze hotelowo-gastronomiczne. Dzięki temu wągrowiecki Ośrodek Sportu i Rekreacji jest wykorzystywany przez cały rok i traktowany przez wiele znanych polskich klubów piłkarskich, piłki ręcznej, lekkoatletycznych i tenisowych jako ośrodek treningowo-przygotowawczy. Działa tu również hotel.

Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Kościuszki 59, Wągrowiec
tel. 67/ 262-24-81
osirwagrowiec@wp.pl
www.osir.wagrowiec.euOśrodek Sportu i Rekreacji w Wągrowcu na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Wągrowca wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Wągrowiec noclegi

Wągrowiec to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
52°49'13N, 17°12'9E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021