Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wągrowcu

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wągrowcu

Wągrowiec jest znany w Polsce z Ośrodka stanowiącego profesjonalną bazę treningową dla sportowców kilkunastu dyscyplin sportowych. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wągrowcu jest główną placówką oferującą usługi w zakresie kultury fizycznej.Dojazd do Ośrodka

Ośrodek leży na skraju otaczającego miasto lasu sosnowego i zajmuje powierzchnię ponad 11 ha. Jego granice wyznacza reprezentacyjna ulica Kościuszki, a z drugiej strony linia brzegowa Jeziora Durowskiego. Goszczą tutaj sportowcy z kraju i z zagranicy, a także tysiące osób w celach rekreacyjnych. Ośrodek jest też doskonałym miejscem na organizację imprez integracyjnych.Wągrowiecki OSiR zapewnia odpowiednie żywienie dietetyczne według wcześniej ustalonych receptur. Atmosfera tego miejsca emanuje sportem i zdrowiem. Ośrodek organizuje też rejsy stateczkiem "Elizabeth" po Jeziorze Durowskim).

Infrastruktura Ośrodka

OSiR zajmuje się organizacją imprez sportowych i obozów treningowych. Obiekt w Wągrowcu jest zmodernizowany, na jego terenie znajduje się hala sportowa z widownią na około 800 miejsc siedzących, dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie, jeden z naturalną trawą, widownią na 2600 miejsc, gabinetami odnowy i zapleczem socjalnym, drugi z nawierzchnią ze sztucznej trawy, posiadający certyfikaty FIFA - wyposażony w tartanową bieżnię lekkoatletyczną i infrastrukturę do uprawiania lekkiej atletyki. Na terenie obiektu znajdują się również korty tenisowe, boisko do koszykówki i siatkówki plażowej oraz zaplecze hotelowo-gastronomiczne. Dzięki temu wągrowiecki Ośrodek Sportu i Rekreacji jest wykorzystywany przez cały rok i traktowany przez wiele znanych polskich klubów piłkarskich, piłki ręcznej, lekkoatletycznych i tenisowych jako ośrodek treningowo-przygotowawczy. Działa tu również hotel.

Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Kościuszki 59, Wągrowiec
tel. 67/ 262-24-81
osirwagrowiec@wp.pl
www.osir.wagrowiec.euWągrowiec noclegi

Wągrowiec to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Wągrowiec Krajtroter 5210 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1125483 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020