Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Ośrodek sportowo-rekreacyjny Wawrzkowizna

Ośrodek sportowo-rekreacyjny Wawrzkowizna

Ośrodek sportu i rekreacji Wawrzkowizna położony jest nieopodal Bełchatowa. Wawrzkowizna oferuje atrakcje zarówno dla szukających wypoczynku w otoczeniu wody i przyrody, jak i dla aktywnie spędzających czas.Poza pięknym otoczeniem i bazą noclegowo-gastronomiczną ośrodek posiada stadninę koni i mini zoo, boiska do piłki nożnej (pełnowymiarowe z trybunami), siatkówki i koszykówki, park linowy, korty tenisowe, siłownię, kąpielisko z piaszczystą plażą i zjeżdżalnią wodną, wypożyczalnię sprzętu wodnego i rowerów gokart, tenis stołowy i bilard oraz plac zabaw.

Ośrodek sportowo-rekreacyjny Wawrzkowizna
Ośrodek sportowo-rekreacyjny Wawrzkowizna


Ośrodek sportu i rekreacji Wawrzkowizna
http://wawrzkowizna.com.pl

Ośrodek sportowo-rekreacyjny Wawrzkowizna Ośrodek sportowo-rekreacyjny Wawrzkowizna Ośrodek sportowo-rekreacyjny Wawrzkowizna
Booking.com
Avatar użytkownika
Maciej A Krajtroter 19131 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1133464 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020