Ośrodek Rybaczówka w Sosnowcu, mokunka

Ośrodek Rybaczówka w Sosnowcu

(4.5 głosów: 11)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Ośrodek Rekreacyjny Rybaczówka znajduje się w sosnowieckiej dzielnicy Niwka, niedaleko granicy z Mysłowicami. Przez lata był to ośrodek kopalniany. Po likwidacji kopalni Niwka-Modrzejów, ośrodek podlega UM w Sosnowcu.Odbywają się tu pikniki rodzinne, turnieje wędkarskie, rozgrywki w siatkówkę plażową oraz zawody w bieganiu dla najmłodszych i seniorów. Często organizowane są tu „Pikniki dla bezpieczeństwa” , na których można zapoznać się z wyposażeniem wozu straży pożarnej i policyjnego radiowozu czy zobaczyć umundurowanie i wyposażenie funkcjonariuszy Straży Miejskiej.  

Ośrodek Rybaczówka w Sosnowcu, Roman Świątkowski
Ośrodek Rybaczówka w Sosnowcu, Roman Świątkowski

Ośrodek Rybaczówka zachęca też do bezpiecznej jazdy na rowerze, bo tereny wokół są zielone i zaciszne, położone z dala od zabudowań i ruchliwych arterii miasta.Ośrodek Rybaczówka
Szlak Dawnego Pogranicza, ul. Powstańców, Sosnowiec

Ośrodek Rybaczówka w Sosnowcu, Roman Świątkowski
Ośrodek Rybaczówka w Sosnowcu, Roman Świątkowski
Ośrodek Rybaczówka w Sosnowcu, Roman Świątkowski

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Sosnowiec noclegi

Sosnowiec to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°14'47N, 19°8'53E
25 wrzesień 2014
03 luty 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację