Ośrodek Narciarski Fun School Podstolice, SzkolaJaworzyna

Ośrodek Narciarski Fun School Podstolice

(5 głosów: 1)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Ośrodek narciarski Podstolice-Ski to stacja narciarska znajdująca się 18 km od centrum Krakowa i 7 km od centrum Wieliczki. To najbliżej położony ośrodek narciarski od aglomeracji krakowskiej. Ośrodek dysponuje 3 wyciągami:
- Tatrapoma o długości 350m i różnicy wzniesień 65m,
- Tatrapoma o długości 220m i różnicy wzniesień 30m,
- “Baby Lift” - przedszkole narciarskie dla najmłodszych.

Na stoku znajdują się 3 trasy wytyczone tak, by mogli z nich korzystać narciarze i snowboardziści posiadający różne umiejętności jazdy. Wszystkie trasy są naśnieżane oraz oświetlone, co umożliwia jadę do późnych godzin wieczornych:
- trasa czerwona – długości 350m
- trasa niebieska – długości 600m
- trasa niebieska – długości 220mOprócz infrastruktury narciarskiej, na terenie ośrodka dostępne są: bezpłatny parking, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego, serwis narciarski, karczma i mini zoo.

Ośrodek narciarski Podstolice-Ski
Podstolice 260
tel. 608-806-003 
info@funschool.pl
https://www.funschool.plWieliczka noclegi

Wieliczka to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Wieliczka Małopolska
Normalna
ośrodki narciarskie narciarstwo
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022