Ośrodek Narciarski Fun School Podstolice, SzkolaJaworzyna

Ośrodek Narciarski Fun School Podstolice

(5 głosów: 1)

Ośrodek narciarski Podstolice-Ski to stacja narciarska znajdująca się 18 km od centrum Krakowa i 7 km od centrum Wieliczki. To najbliżej położony ośrodek narciarski od aglomeracji krakowskiej. Ośrodek dysponuje 3 wyciągami:
- Tatrapoma o długości 350m i różnicy wzniesień 65m,
- Tatrapoma o długości 220m i różnicy wzniesień 30m,
- “Baby Lift” - przedszkole narciarskie dla najmłodszych.Na stoku znajdują się 3 trasy wytyczone tak, by mogli z nich korzystać narciarze i snowboardziści posiadający różne umiejętności jazdy. Wszystkie trasy są naśnieżane oraz oświetlone, co umożliwia jadę do późnych godzin wieczornych:
- trasa czerwona – długości 350m
- trasa niebieska – długości 600m
- trasa niebieska – długości 220m

Oprócz infrastruktury narciarskiej, na terenie ośrodka dostępne są: bezpłatny parking, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego, serwis narciarski, karczma i mini zoo.Ośrodek narciarski Podstolice-Ski
Podstolice 260
tel. 608-806-003 
info@funschool.pl
https://www.funschool.pl

Wieliczka noclegi

Wieliczka to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°57'10N, 19°59'36E
24 maj 2019
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację