Ośrodek Narciarski Fun School Podstolice

Ośrodek Narciarski Fun School Podstolice

Ośrodek narciarski Podstolice-Ski to stacja narciarska znajdująca się 18 km od centrum Krakowa i 7 km od centrum Wieliczki. To najbliżej położony ośrodek narciarski od aglomeracji krakowskiej. Ośrodek dysponuje 3 wyciągami:
- Tatrapoma o długości 350m i różnicy wzniesień 65m,
- Tatrapoma o długości 220m i różnicy wzniesień 30m,
- “Baby Lift” - przedszkole narciarskie dla najmłodszych.Na stoku znajdują się 3 trasy wytyczone tak, by mogli z nich korzystać narciarze i snowboardziści posiadający różne umiejętności jazdy. Wszystkie trasy są naśnieżane oraz oświetlone, co umożliwia jadę do późnych godzin wieczornych:
- trasa czerwona – długości 350m
- trasa niebieska – długości 600m
- trasa niebieska – długości 220m

Oprócz infrastruktury narciarskiej, na terenie ośrodka dostępne są: bezpłatny parking, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego, serwis narciarski, karczma i mini zoo.

Ośrodek narciarski Podstolice-Ski
Podstolice 260
tel. 608-806-003 
info@funschool.pl
https://www.funschool.plWieliczka noclegi

Wieliczka to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
SzkolaJaworzyna Zapaleniec 605 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1144872 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

WySpa Mszanka

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021