Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
50°26'30" N, 19°30'48" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Śródleśny Ośrodek Rekreacyjny „Krępa” leży niedaleko Podzamcza, w gminie Ogrodzieniec, na Szlaku Warowni Jurajskich.Ośrodek oddalony jest od zamku Ogrodzieniec o około 5 km, można tu dojechać asfaltową drogą, ścieżką rowerową lub pieszo. Na terenie ośrodka znajduje się śliczny zalew zasilany wodami jurajskiej rzeczki. Obecnie na terenie ośrodka Krępa jest też brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią, plac zabaw, kawiarenka, pole namiotowe oraz miejsca piknikowe pod zadaszeniem, powstałe w 2012 roku, po rewitalizacji tego miejsca.Rozciągają się tutaj piękne jurajskie krajobrazy, a wokół lasy brzozowo-sosnowe. Wokół cisza, spokój, śpiew ptaków. To doskonałe miejsce na krótki wypad lub wypoczynek.

Ośrodek Krępa
ul. Spacerowa, OgrodzieniecOgrodzieniec noclegi

Ogrodzieniec to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 219537 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1132848 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020