Ośrodek Krępa w Ogrodzieńcu, mokunka

Ośrodek Krępa w Ogrodzieńcu

(4 głosów: 3)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Śródleśny Ośrodek Rekreacyjny „Krępa” leży niedaleko Podzamcza, w gminie Ogrodzieniec, na Szlaku Warowni Jurajskich.Ośrodek oddalony jest od zamku Ogrodzieniec o około 5 km, można tu dojechać asfaltową drogą, ścieżką rowerową lub pieszo. Na terenie ośrodka znajduje się śliczny zalew zasilany wodami jurajskiej rzeczki. Obecnie na terenie ośrodka Krępa jest też brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią, plac zabaw, kawiarenka, pole namiotowe oraz miejsca piknikowe pod zadaszeniem, powstałe w 2012 roku, po rewitalizacji tego miejsca.

Rozciągają się tutaj piękne jurajskie krajobrazy, a wokół lasy brzozowo-sosnowe. Wokół cisza, spokój, śpiew ptaków. To doskonałe miejsce na krótki wypad lub wypoczynek.Ośrodek Krępa
ul. Spacerowa, OgrodzieniecGodziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Ogrodzieniec noclegi

Ogrodzieniec to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°26'30N, 19°30'48E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021