, mokunka

Ośrodek Jeździecki Furioso w Starych Żukowicach

(4.9 głosów: 9)

Western Riding Training Center Furioso leży w Starych Żukowicach, około 15 km od Tarnowa. Ta niewielka wioska nazywana jest wsią koniarzy, bowiem istnieje tu kilka rancz stylizowanych na westernowe. Prócz Furioso jest Ranczo Palomino i największe z nich Roleski Ranch.Ośrodek Furioso kryje stajnie na około 40 koni, otwartą arenę, round-pen, krytą ujeżdżalnię do rodeo. Nie brakuje też salonu i pokoi gościnnych. Furioso powstało w 1992 roku i do dziś doskonale prosperuje, można tu uczestniczyć w kaskaderskich pokazach oraz zapisać się na lekcje jazdy konnej.

Co roku w Starych Żukowicach, w pierwszy weekend maja odbywa się Jeździecki Festiwal Western - impreza w stylu dzikiego zachodu, połączona z koncertami muzyki country.WRTC Furioso
Stare Żukowice 1, Nowa Jastrząbka
tel. 14/ 678-68-15
www.furioso.pl

Stare Żukowice noclegi

Stare Żukowice to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°5'32N, 21°4'50E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021