Zagłosuj na Top Atrakcje 2021!
, mokunka

Ośrodek Jeździecki Furioso w Starych Żukowicach

(4.9 głosów: 9)

Western Riding Training Center Furioso leży w Starych Żukowicach, około 15 km od Tarnowa. Ta niewielka wioska nazywana jest wsią koniarzy, bowiem istnieje tu kilka rancz stylizowanych na westernowe. Prócz Furioso jest Ranczo Palomino i największe z nich Roleski Ranch.Ośrodek Furioso kryje stajnie na około 40 koni, otwartą arenę, round-pen, krytą ujeżdżalnię do rodeo. Nie brakuje też salonu i pokoi gościnnych. Furioso powstało w 1992 roku i do dziś doskonale prosperuje, można tu uczestniczyć w kaskaderskich pokazach oraz zapisać się na lekcje jazdy konnej.

Co roku w Starych Żukowicach, w pierwszy weekend maja odbywa się Jeździecki Festiwal Western - impreza w stylu dzikiego zachodu, połączona z koncertami muzyki country.WRTC Furioso
Stare Żukowice 1, Nowa Jastrząbka
tel. 14/ 678-68-15
www.furioso.pl

Stare Żukowice noclegi

Stare Żukowice to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°5'32N, 21°4'50E
14 maj 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Top Atrakcje 2021
Wybierz najpiękniejsze atrakcje w Polsce!
Top Atrakcje 2021

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację