Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Ośrodek Jeździecki Furioso w Starych Żukowicach

Ośrodek Jeździecki Furioso w Starych Żukowicach

Western Riding Training Center Furioso leży w Starych Żukowicach, około 15 km od Tarnowa. Ta niewielka wioska nazywana jest wsią koniarzy, bowiem istnieje tu kilka rancz stylizowanych na westernowe. Prócz Furioso jest Ranczo Palomino i największe z nich Roleski Ranch.Ośrodek Furioso kryje stajnie na około 40 koni, otwartą arenę, round-pen, krytą ujeżdżalnię do rodeo. Nie brakuje też salonu i pokoi gościnnych. Furioso powstało w 1992 roku i do dziś doskonale prosperuje, można tu uczestniczyć w kaskaderskich pokazach oraz zapisać się na lekcje jazdy konnej.

Co roku w Starych Żukowicach, w pierwszy weekend maja odbywa się Jeździecki Festiwal Western - impreza w stylu dzikiego zachodu, połączona z koncertami muzyki country.

WRTC Furioso
Stare Żukowice 1, Nowa Jastrząbka
tel. 14/ 678-68-15
www.furioso.plStare Żukowice noclegi

Stare Żukowice to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 218437 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1138293 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020