Ośrodek Góra Kamieńsk, Maciej A

Ośrodek Góra Kamieńsk

(4.5 głosów: 11)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

W sezonie zimowym na Górze Kamieńsk niedaleko Bełchatowa działa ośrodek narciarski, bezkonkurencyjny w tym regionie. Oferuje trasy narciarskie o długości 750 m, a w pionie około 120 m. Są tu dwie długie trasy zjazdowe, a w dolnej części jest stok wypłaszczony - dobre miejsce dla najmłodszych wraz z krótkim wyciągiem talerzykowym. Powstał też snowpark. Trasy narciarskie są sztucznie naśnieżane, ratrakowane oraz oświetlone.

Wyciągi

Wyciągi w ośrodku to: czteroosobowa kolej krzesełkowa o dużej przepustowości oraz 2 wyciągi talerzykowe. Ponadto do dyspozycji narciarzy są: wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, szkółki narciarska i snowboardowa, gastronomia, darmowy parking dla 500 aut.

Ośrodek Góra Kamieńsk, Maciej A
Ośrodek Góra Kamieńsk, Maciej A


Atrakcje letnie

W sezonie letnim miejsce to przekształca się w ośrodek sportu i rekreacji. Dla odwiedzających dostępne są atrakcje: wyciąg krzesełkowy, letni grawitacyjny tor saneczkowy, tor quadowy, tor kartingowy, dwie rowerowe trasy zjazdowe downhillowe, ścianka wspinaczkowa i trampoliny. Na terenie ośrodka znajduje się darmowy parking na 500 aut oraz gastronomia.

W okolicy dostępne są znakowane trasy rowerowe o łącznej długości 42 km, jak i spora ilość tras nieoznakowanych.

Ośrodek Góra Kamieńsk, Maciej A
Ośrodek Góra Kamieńsk, Maciej A


OSiR Góra Kamieńsk
tel. 44/ 737-77-30
info@gorakamiensk.info
www.gorakamiensk.eu

 

Ośrodek Góra Kamieńsk, Maciej A
Ośrodek Góra Kamieńsk, Maciej A


Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 11:00–19:00
  • wtorek: 11:00–19:00
  • środa: 11:00–19:00
  • czwartek: 11:00–19:00
  • piątek: 11:00–19:00
  • sobota: 11:00–19:00
  • niedziela: 11:00–19:00
Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

, Rolly
Normalna
ośrodki narciarskie narciarstwo
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022