Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Ośrodek Dziewicza Baza w Czerwonaku

Ośrodek Dziewicza Baza w Czerwonaku

Dziewicza Baza to otwarty w 2013 roku leśny ośrodek aktywnego wypoczynku, w Czerwonaku leżącym nieco na północ od Poznania, na terenie Puszczy Zielonki.Ośrodek wyposażony jest w duży parking, zaplecze gospodarcze, kawiarnię, salkę konferencyjną, miejsce na wystawy fotograficzne, plac zabaw i miejsce na ognisko. W ramach Dziewiczej Góry organizowana jest edukacja leśna, spotknia integracyjne, wystawy i warsztaty, wycieczki z przewodnikiem.Sam ośrodek stanowi idealne miejsce wypadowe wycieczek na pobliską Dziewiczą Górę - najwyższy szczyt Puszczy Zielonki.

Ośrodek Dziewicza Góra
ul. Dziewicza Góra, Czerwonak
Godziny otwarcia: cafe-bistro oraz salon Foto-Natura: wt-pt 10.00-18.00, weekendy 10.00-19.00
Wieża widokowa: w sezonie turystycznym wt-nd 10.00-19.00
http://dziewiczabaza.pl

Czerwonak noclegi

Czerwonak to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Barbara Michalewska Krajtroter 16530 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1132848 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020