Ośrodek Dziewicza Baza w Czerwonaku

(4.6 głosów: 7)

Dziewicza Baza to otwarty w 2013 roku leśny ośrodek aktywnego wypoczynku, w Czerwonaku leżącym nieco na północ od Poznania, na terenie Puszczy Zielonki.Ośrodek wyposażony jest w duży parking, zaplecze gospodarcze, kawiarnię, salkę konferencyjną, miejsce na wystawy fotograficzne, plac zabaw i miejsce na ognisko. W ramach Dziewiczej Góry organizowana jest edukacja leśna, spotknia integracyjne, wystawy i warsztaty, wycieczki z przewodnikiem.

Sam ośrodek stanowi idealne miejsce wypadowe wycieczek na pobliską Dziewiczą Górę - najwyższy szczyt Puszczy Zielonki.Ośrodek Dziewicza Góra
ul. Dziewicza Góra, Czerwonak
Godziny otwarcia: cafe-bistro oraz salon Foto-Natura: wt-pt 10.00-18.00, weekendy 10.00-19.00
Wieża widokowa: w sezonie turystycznym wt-nd 10.00-19.00
http://dziewiczabaza.pl

Pierwotny autor treści: Barbara MichalewskaCzerwonak noclegi

Czerwonak to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Rekreacja
Normalna
rekreacja
52°28'53N, 17°0'19E
31 grudzień 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację