Okrąglik w Bieszczadach, Magdalena

Okrąglik w Bieszczadach

(5 głosów: 3)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Okrąglik (1101 m n.p.m.) to szczyt graniczny Zachodnich Bieszczadów. Tuż obok wznosi się Kruhliak o wysokości 1061 m n.p.m. Często nazwy te używane są zamiennie.

Szlaki na Okrąglik

- ze Smereka czerwony szlak pieszy przez Fereczatę (1102 m n.p.m.) z punktem widokowym. Szlakiem tym idziemy około 3h w górę pokonując 7,5 km i 611 m przewyższeń w górę i 112 m w dół- z Przysłupu żółtym szlakiem przez Duże Jasło (1153 m n.p.m.), dalej szlakiem czerwonym. Idziemy około 2 h pokonując 5,5 km i 488 m przewyższeń w górę i 62 m w dół

- z Cisnej czerwonym szlakiem również przez Duże Jasło idziemy 3 h 20 minut pokonując 9 km i 712 m przewyższeń w górę i 173 w dół- z Majdanu przez Liszną i Cichą Dolinę żółtym szlakiem na grań i szlakiem granicznym czerwono-niebieskim na szczyt. Idziemy prawie 4 h pokonując 10,5 km i 601 m przewyższeń w górę i 80 m w dół

- z miejscowości Żubracze przez Hyrlatą niebieskim szlakiem i dalej żółtym szlakiem przez Cichą Dolinę na grań, później szlakiem granicznym czerwono-niebieskim na szczyt. Idziemy ponad 5 h pokonując ponad 13 km i 1023 m przewyższeń w górę i 549 w dół- z Wetliny - Stare Sioło żółtym szlakiem na Rabią Skałę i stąd granicznym szlakiem czerwono niebieskim na szczyt. Idziemy prawie 6 h pokonując ponad 16 km i 1053 m przewyższeń w górę i 575 w dół (szlak do Rabiej Skały bardzo stromy). Można też zacząć z Wetliny zielonym szlakiem.

Bieszczady noclegi

Bieszczady to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Bieszczady
Szczyty i punkty widokowe
Normalna
szczyty
49°8'49N, 22°21'58E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022