, mokunka

Oceanarium w Kołobrzegu

(3.7 głosów: 29)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Oceanarium w Kołobrzegu to niezbyt duża placówka, pewnie dlatego, iż jest to jedyne w Polsce oceanarium przenośne. Wcześniej wystawiało swe zbiory w Krakowie, WarszawieSzczecinie. Obecnie znajduje się w Kołobrzegu, przy Alei Wojska Polskiego, niedaleko molo i deptaka.W Oceanarium w Kołobrzegu można zobaczyć piranie, mureny czy też rogatnice. Są tutaj również płaszczki, przeróżne ukwiały, a nawet rekiny rafowe. Akwaria są przestronne, co ułatwia turystom obserwowanie fascynującego, podwodnego świata. Niestety same pomieszczenia z akwariami już nie są tak przestronne i przy grupach zorganizowanych jest dość ciasno.

Oceanarium prowadzi warsztaty i zajęcia edukacyjne dla szkól i przedszkoli.Oceanarium
Al. I Armii Wojska Polskiego 6c, Kołobrzeg
tel. rezerwacja biletów: 509-190-298
oceanarium.com.pl
Godziny zwiedzania: 9.00-18.00
Bilety: normalny 20 zł, ulgowy 15 zł

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 10:00–17:00
  • wtorek: 10:00–17:00
  • środa: 10:00–17:00
  • czwartek: 10:00–17:00
  • piątek: 10:00–17:00
  • sobota: 10:00–17:00
  • niedziela: 10:00–17:00

Kołobrzeg noclegi

Kołobrzeg to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Kołobrzeg
Zoo, akwaria i zwierzyńce
Normalna
oceanaria
54°10'46N, 15°34'8E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

andy

Takie sobie. To nie jest oceanarium, tylko duże akwarium. Cena nieadekwantna do zawartości. Co gorsza, nie można płacić kartą.

Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021