Oberża Pod Kudłatym Aniołem w Cisnej

Oberża Pod Kudłatym Aniołem w Cisnej

Oberża Pod Kudłatym Aniołem
Cisna 130, Cisna
tel. 664-390-898
http://www.kudlatyaniol.pl/

49°12'52" N, 22°19'35" E

Oberża Pod Kudłatym Aniołem w Cisnej to rewelacyjna restauracja wraz z możliwością noclegu. Została utworzona w 2012 roku. Serwuje się tu dania regionalne i te całkiem zwyczajne oraz regionalne piwa z małych browarów ukraińskich, słowackich i polskich. Menu jest dość bogate, a obsługa bardzo miła. Oferowane są tutaj dania mięsne i dla wegetarian oraz zniżki dla motocyklistów. Dobre jedzenie zostało uzupełnione bardzo klimatycznie urządzonym wnętrzem.Restauracja jest dość duża, z możliwością jedzenia na zewnątrz. Motyw oberży zamieszczony na fasadzie to kudłaty anioł najlepszy z możliwych czyli psiak ze skrzydłami, ale znajdziemy tam również inne kudłacze. Kierując się głównym motywem, jest pozwolenie na wejście do środka z pieskiem. Oberża znajduje się w Cisnej przy samej drodze 893, więc trudno ją pominąć.

Cisna noclegi

Cisna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Magdalena Krajtroter 71330 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145587 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021