Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Obelisk ofiar systemów totalitarnych w Rymanowie

Obelisk ofiar systemów totalitarnych w Rymanowie

Obelisk ofiar systemów totalitarnych w Rymanowie znajduje się w centrum miasteczka, tuż przy kościele Świętego Wawrzyńca. To obelisk wybudowany na początku XXI wieku, ku czci pamięci ofiar obu systemów totalitarnych, które w czasie II wojny światowej zdziesiątkowały naród polski.Szczególnie ludność Podkarpacia ucierpiała w skutek sowieckich wywózek do obozów, jak i niemieckiego terroru. Od obu okupantów ginęli niewinni. Kobiety, mężczyźni, dzieci i starcy. Obelisk jest miejscem, gdzie w Rymanowie odbywają się uroczystości z okazji świąt państwowych.Obelisk ofiar systemów totalitarnych
Rynek, Rymanów

Rymanów noclegi

Rymanów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 219837 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1125894 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020