Pomysł na Polskę. Ranking Atrakcji

Na wakacje i na każdy weekendowy wypad polecam dziś ciekawą pozycję Pascala - "Nowy pomysł na Polskę" autorstwa Magdaleny Stefańczyk. Książka powstała na zasadzie rankingów najciekawszych miejsc i atrakcji w naszym kraju, co ciekawe, w różnych wymiarach. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, bo atrakcje zostały posegregowane w kilku kategoriach. Dla tych, co podróżują z dziećmi, aktywnie, po miastach, preferują bliski kontakt z przyrodą czy wolą zaszaleć na masowej imprezie. Znajdziesz tu również kilka ciekawych noclegów czy restauracji. To godna polecenia pozycja, aby z rozmysłem zaplanować swój wymarzony urlop w pięknej Polsce!
Książka dostępna jest tutajKomentarze

2018-08-28 17:20:44

https://gomar.org.pl/ - materiały budowlane

[cytuj autor='mirosław']Wolę atrakcji szukać w internecie i mieć przygotowany własny przewodnik po konkretnej okoilcy gdzie akurat się wybieram.Robię tak już od prawie 8-iu lat i nigdy mnie mój przewodnik niezawiódł.[/cytuj]

 

To jest bardzo dobra metoda! Lepiej tak się przygotować niż błąkać się bez celu już podczas urlopu :)

2018-07-18 19:10:26

Wolę atrakcji szukać w internecie i mieć przygotowany własny przewodnik po konkretnej okoilcy gdzie akurat się wybieram.Robię tak już od prawie 8-iu lat i nigdy mnie mój przewodnik niezawiódł.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2019
Znajdziesz nas na: