Szczawnica - piękny górski kurort

Szczawnica to jedno z najpopularniejszych uzdrowisk w Polsce, pełne uroku i malowniczych zakątków. Koniecznie dodaj je do swej turystycznej mapy, a nie będziesz żałował!

Komentarze

2018-09-11 21:02:55

https://marven.pl/Kawy/Producent/Danesi[cytuj autor='Fasola na Szlaku']Może i pięknę ... lecz jakże zakorkowane w sezonie letnim , jakże tam trudno zaparkować , jakże .... mnie to odpycha by znów tam zawitać . Byliśmy tam na chwile , parkując zresztą na zakazie przy pewnym banku :P gdzie indziej nie było gdzie sie wcisnąć . Raptem kawałek miasteczka widzieliśmy i było super . Mieliśmy w planach coś zjeść lecz widząc w co drugim brak miejsca lub takie kolejki iz obiad podano by zapewne na kolację to daliśmy nogę w droge powrotną :) ... a była to pewna sierpniowa niedziela :) Nie wiem może kiedyś poza sezonem letnim znów tam pojedziemy gdy dzikich tłumów nie będzie :) [/cytuj]

Piękny plan! Aż chcialoby się ruszyć w taką podróż! :) 

 

2018-08-22 12:17:38

Może i pięknę ... lecz jakże zakorkowane w sezonie letnim , jakże tam trudno zaparkować , jakże .... mnie to odpycha by znów tam zawitać . Byliśmy tam na chwile , parkując zresztą na zakazie przy pewnym banku :P gdzie indziej nie było gdzie sie wcisnąć . Raptem kawałek miasteczka widzieliśmy i było super . Mieliśmy w planach coś zjeść lecz widząc w co drugim brak miejsca lub takie kolejki iz obiad podano by zapewne na kolację to daliśmy nogę w droge powrotną :) ... a była to pewna sierpniowa niedziela :) Nie wiem może kiedyś poza sezonem letnim znów tam pojedziemy gdy dzikich tłumów nie będzie :) 

NewsletterWypisz się z newslettera
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2018
Znajdziesz nas na: