Dzień Ratownika Górskiego w Krynicy Zdroju

W dniach 5-6 sierpnia 2017 w Krynicy-Zdroju na deptaku odbędzie się impreza charytatywna „Dzień Ratownika Górskiego”. Jej organizatorem jest Fundacja GOPR. Już dziś serdecznie na nią zapraszamy :)Impreza ma na celu przybliżenie pracy Ratowników Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, jak również promocję zasad bezpiecznego przebywania i poruszania się w terenie górskim. W ramach imprezy planowane są pokazy ratownictwa górskiego, w tym pokazy z udziałem psów ratowniczych. Równolegle w ramach Akademii GOPR nauczać będziemy m.in. prawidłowego planowania oraz umiejętności przygotowania się do górskich wycieczek, umiejętności nawigacji w terenie górskim oraz zasad udzielania I pomocy w górach.

Dodatkowo będzie można obejrzeć przygotowaną specjalnie na te okazję - wystawę zdjęć ukazującą pracę ratowników GOPR. W programie imprezy przewidziano również pieszą wycieczkę na Jaworzynę Krynicką z Ratownikami GOPR.

Podczas dwudniowej imprezy nie zabraknie czegoś specjalnego dla naszych najmłodszych przyjaciół. Do dyspozycji dzieci w ramach „górskiego placu zabaw” przygotowana będzie bowiem ścianka wspinaczkowa oraz wiele atrakcji, w tym zabawy z liną, konkurencje sprawnościowe oraz inne ciekawe aktywności.Całość urozmaicona będzie loterią fantową, aukcją charytatywną oraz konkursem wiedzy górskiej - wszystko z atrakcyjnymi nagrodami!

Szczegóły Imprezy

, Anna Piernikarczyk

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter
Portal pozytywnych podróżników
Copyright 2005-2017
Znajdziesz nas na: