Niechorze

Anna Piernikarczyk
Dodano: 2017-02-07 , Zaktualizowano: 2020-02-03

Niechorze to popularny kurort nadbałtycki, położony w województwie zachodniopomorskim, na słynnym Wybrzeżu Rewalskim, nieco na wschód od Rewala, nad Jeziorem Liwia Łuża.Atrakcje w Niechorzu

Niechorze słynie z jednej z najpiękniejszych na polskim wybrzeżu latarni morskiej, w pobliżu której warto odwiedzić Muzeum Rybołówstwa. Dowiemy się tu wielu ciekawostek na temat odwiecznego zajęcia mieszkańców Niechorza.

Niechorze

Stosunkowo now─ů atrakcj─ů Niechorza jest Park Miniatur Latarni Morskich, w kt├│rym zobaczy─ç mo┼╝na modele wszystkich latarni z polskiego wybrze┼╝a. To taka wyprawa po polskich pla┼╝ach w pigu┼éce.

No ale Niechorze to r├│wnie┼╝ wspania┼ée, z┼éociste pla┼╝e, skupiaj─ůce turyst├│w molo oraz deptak, przy kt├│rym ┼Ťwietnie si─Ö zabawisz, dobrze zjesz i kupisz pami─ůtk─Ö. Przy odrobinie szcz─Ö┼Ťcia w Niechorzu spotka─ç mo┼╝na foczk─Ö Depk─Ö, kt├│ra umi┼éowa┼éa sobie tutejsze pla┼╝e i czasem rozk┼éada si─Ö na s┼éo┼äcu obok le┼╝akowicz├│w :)

Niechorze

Blisko st─ůd r├│wnie┼╝ do pi─Öknego Jeziora Liwia ┼üu┼╝a, b─Öd─ůcego rezerwatem ornitologicznym oraz innych ciekawych miejscowo┼Ťci Wybrze┼╝a Rewalskiego, kt├│re jest wspania┼éym miejscem na wypoczynek, po kt├│rym turyst├│w obwozi turystyczna kolejka o wdzi─Öcznej nazwie Ciuchcia Retro.Niechorze atrakcje

To jest specjalna wersja strony, przygotowana by ┼éadowa┼éa si─Ö b┼éyskawicznie. Klikaj─ůc tutaj wczytasz pe┼én─ů wersj─Ö strony z dodatkowymi mo┼╝liwo┼Ťciami.
Polskie Szlaki - polskie atrakcje
Copyright 2005-2020