Muzeum Rzemiosła w Krośnie, Danusia

Muzeum Rzemiosła w Krośnie

(3.8 głosów: 4)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Muzeum Rzemiosła w Krośnie ma swoją siedzibę w dawnej Pierwszej Krajowej Fabryce Zegarów Wieżowych Michała Mięsewicza przy ul. Piłsudskiego 19, niedaleko Muzeum Podkarpackiego i Dzwonnicy farnej. Ekspozycje Muzeum Rzemiosła przedstawiają "Dzieła rzemiosła Polski południowo-wschodniej" i zajmują 6 sal. Mają one formę pracowni rzemieślniczych m.in. szewskiej, pszczelarskiej, bednarskiej, modniarskiej, krawieckiej, kowalskiej, ślusarskiej, zegarmistrzowskiej itp. Zbiory obejmują też dokumenty rzemieślnicze z XVIII-XX wieku oraz wyroby i narzędzia użytkowe.

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

V-IX wt-pt 9.00-18.00, sb-nd 10.00-16.00
X-IV wt-pt 8.00-15.30,  sb 10.00-14.00
Bilety: normalny 10 zł, ulgowy 7 zł
Aktualne godziny zwiedzania i ceny biletów znajdują się na oficjalnej stronie Muzeum: https://muzeumrzemiosla.pl

Adres

Muzeum Rzemiosła
ul. J. Piłsudskiego 19, Krosno
tel. 13/ 432-41-88

GPS: 49°41'43N, 21°45'47E

Krosno noclegi

Krosno to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022