łodzie rybackie, Adam Prończuk

Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu

(3.8 głosów: 12)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Podczas wizyty w Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu można zapoznać się z wieloma ciekawostkami na temat życia i pracy tutejszych rybaków i ich rodzin. Odnajdziesz tu typowy sadz do przechowywania ryb, kosze do ich transportu, żelazne kotwice, różne sieci i haczyki oraz wiele innych tematycznych eksponatów.Ciężko muszą pracować rybacy, aby zapełnić żołądki wszystkich napływających nad Bałtyk turystów. A jest to praca naprawdę niełatwa, choć ciekawa i pełna niespodzianek.

W Niechorzu
W Niechorzu

Dodatkowo w plenerze prezentowane są łodzie rybackie przekazane na rzecz Muzeum przez rybaków. Stanowią one niezwykle interesujący przykład drewnianego szkutnictwa na Pomorzu.W Rewalu i Niechorzu można odwiedzić przystań rybacką, by powitać kutry wracające z połowów i kupić świeżą rybkę prosto z burty.

Muzeum Rybołówstwa Morskiego
Al. Bursztynowa 28, Niechorze
tel. 91/ 386-32-50

 Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 10:00–16:00
  • wtorek: 10:00–16:00
  • środa: 10:00–16:00
  • czwartek: 10:00–16:00
  • piątek: 10:00–16:00
  • sobota: 10:00–16:00
  • niedziela: Zamknięte

Rewal noclegi

Rewal to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Rewal Niechorze
Muzea i skanseny
Normalna
muzea
54°5'44N, 15°5'10E
15 maj 2014
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację