Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
53°45'40" N, 20°29'39" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Muzeum Przyrody w Olsztynie, choć jest sporą placówką, to jednak podlega administracyjnie pod Muzeum Warmii Mazur. Muzeum składa się kilku sal ekspozycyjnych i przedstawia głównie florę i faunę regionu, choć nie tylko.Często bowiem są organizowane tu wystawy czasowe, z eksponatami wypożyczonymi w innych tego typu placówkach. Muzeum można zwiedzać indywidualnie. Organizowane są tu również zajęcia edukacyjne z zakresu: zoologii, botaniki oraz ochrony przyrody.

Muzeum to fajna alternatywa dla tych, którzy już pozwiedzali wszelkie historyczne ciekawostki miasta lub dla dzieci, bo szereg eksponatów na pewno je zaciekawi, zwłaszcza, że wyglądają tak jakby to były żywe okazy.

Muzeum Przyrody
ul. Metalowa 8, Olsztyn
tel. 89/ 533-47-80
muzeum.olsztyn.plOlsztyn noclegi

Olsztyn to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 218437 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1138293 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020