Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Muzeum Orderu Uśmiechu w Rabce Zdroju

Muzeum Orderu Uśmiechu w Rabce Zdroju
49°36'31" N, 19°56'54" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: 10:00–11:00
  • czwartek: Zamknięte
  • piątek: Zamknięte
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

Muzeum Orderu Uśmiechu w Rabce Zdroju powstało w 1996 roku, a od roku 2002 mieści się we własnym budynku na terenie parku rozrywki Rabkoland. W Muzeum zgromadzono wnioski dzieci i pamiątki związane z Kawalerami Orderu Uśmiechu. Wewnątrz można zobaczyć scenę z ceremonii wręczenia orderu uśmiechu. Z wnioskiem o Order Uśmiechu dla dorosłego przyjaciela dzieci, nie patrząc na jego wyznanie czy narodowość, występują dzieci.W czasie ceremonii dekoracji Orderem Uśmiechu, osoba, która została uhonorowana tym zaszczytem, jest pasowana czerwoną wstęgą i musi wypić puchar kwaśnego soku z cytryny, a po jego wypiciu uśmiechnąć się.

Muzeum Orderu Uśmiechu w Rabce Zdroju
Muzeum Orderu Uśmiechu w Rabce Zdroju

Muzeum Orderu Uśmiechu - Rabkoland
Rynek, ul. Podhalańska 2, Rabka Zdrój

Muzeum Orderu Uśmiechu w Rabce Zdroju

Rabka Zdrój noclegi

Rabka Zdrój to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mirosław Krajtroter 50299 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136669 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020