Muzeum Orderu Uśmiechu w Rabce Zdroju

Muzeum Orderu Uśmiechu w Rabce Zdroju

(4.4 głosów: 8)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Muzeum Orderu Uśmiechu w Rabce Zdroju powstało w 1996 roku, a od roku 2002 mieści się we własnym budynku na terenie parku rozrywki Rabkoland. W Muzeum zgromadzono wnioski dzieci i pamiątki związane z Kawalerami Orderu Uśmiechu. Wewnątrz można zobaczyć scenę z ceremonii wręczenia orderu uśmiechu. Z wnioskiem o Order Uśmiechu dla dorosłego przyjaciela dzieci, nie patrząc na jego wyznanie czy narodowość, występują dzieci.

W czasie ceremonii dekoracji Orderem Uśmiechu, osoba, która została uhonorowana tym zaszczytem, jest pasowana czerwoną wstęgą i musi wypić puchar kwaśnego soku z cytryny, a po jego wypiciu uśmiechnąć się.

Muzeum Orderu Uśmiechu w Rabce Zdroju
Muzeum Orderu Uśmiechu w Rabce Zdroju


Muzeum Orderu Uśmiechu - Rabkoland
Rynek, ul. Podhalańska 2, Rabka Zdrój

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: 10:00–11:00
  • czwartek: Zamknięte
  • piątek: Zamknięte
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

Rabka Zdrój noclegi

Rabka Zdrój to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Muzeum Orderu Uśmiechu w Rabce Zdroju
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Adam204
Ciekawe muzeum znajdujące sie na terenie Rabkolandu
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022