Muzeum Orderu Uśmiechu w Rabce Zdroju

Muzeum Orderu Uśmiechu w Rabce Zdroju

(4.4 głosów: 8)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Muzeum Orderu Uśmiechu w Rabce Zdroju powstało w 1996 roku, a od roku 2002 mieści się we własnym budynku na terenie parku rozrywki Rabkoland. W Muzeum zgromadzono wnioski dzieci i pamiątki związane z Kawalerami Orderu Uśmiechu. Wewnątrz można zobaczyć scenę z ceremonii wręczenia orderu uśmiechu. Z wnioskiem o Order Uśmiechu dla dorosłego przyjaciela dzieci, nie patrząc na jego wyznanie czy narodowość, występują dzieci.W czasie ceremonii dekoracji Orderem Uśmiechu, osoba, która została uhonorowana tym zaszczytem, jest pasowana czerwoną wstęgą i musi wypić puchar kwaśnego soku z cytryny, a po jego wypiciu uśmiechnąć się.

Muzeum Orderu Uśmiechu w Rabce Zdroju
Muzeum Orderu Uśmiechu w Rabce Zdroju

Muzeum Orderu Uśmiechu - Rabkoland
Rynek, ul. Podhalańska 2, Rabka ZdrójGodziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: 10:00–11:00
  • czwartek: Zamknięte
  • piątek: Zamknięte
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

Rabka Zdrój noclegi

Rabka Zdrój to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Rabka Zdrój
Muzea i skanseny
Normalna
muzea
49°36'31N, 19°56'54E
27 czerwiec 2019
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Adam204
26 czerwiec 2021 19:37
Ciekawe muzeum znajdujące sie na terenie Rabkolandu
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację