Zagłosuj na Top Atrakcje 2021!
, Tadeusz Walkowicz

Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie

(4.4 głosów: 7)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie jest hołdem złożonym najwybitniejszemu Polakowi - Karolowi Wojtyle. Papież Polak zawsze z radością przybywał jako pielgrzym do Jasnogórskiej Pani.Utrwalenie wizerunku Jana Pawła II na monetach i medalach to sposób uwiecznienia jego wielkiego dzieła pojednania ludzi w Polsce i na całym świecie.

Muzeum Jana Pawła II mieści się w nowoczesnym budynku firmy President Electronics Poland, niedaleko drogi krajowej DK 1, około 5 km Jasnej Góry.Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II
ul. Jagiellońska 67/71, Częstochowa
tel. 34/ 365-19-82
muzeum@jp2muzeum.pl
www.jp2muzeum.pl
Godziny zwiedzania: wt-pt 10.00-15.00, sb 12.00-15.00 (wejścia co godzinę)
Bilety: normalny 40 zł, ulgowy 30 zł

 Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Zamknięte

Częstochowa noclegi

Częstochowa to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Częstochowa
Muzea i skanseny
Normalna
muzea
50°47'6N, 19°7'34E
15 luty 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Top Atrakcje 2021
Wybierz najpiękniejsze atrakcje w Polsce!
Top Atrakcje 2021

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację