Zakopane
Muzea i skanseny
muzea
Normalna
Małopolskie
2015-06-12
2020-01-28 13:46
49°17'42" N, 19°57'12" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Spacerując po Zakopanem, niedaleko Krupówek odkryć można na ulicy Kościuszki bardzo ciekawe Muzeum Misiów, które na pewno spodoba się i małym i dużym.W Muzeum Misiów poznasz historię misia pluszowego, zobaczysz słynne misie i misie słynnych osób, np. Jana Fasoli, obejrzysz występ tańczących misiów, kolekcję talerzy z misiami i inne ciekawostki związane z tą słodką zabawką.

Muzeum Misiów fot. Ula Przygoda
Muzeum Misiów fot. Ula Przygoda

Wizyta w Muzeum Misiów to bardzo przyjemna podróż do czasów dzieciństwa, a przy okazji świetna frajda dla każdego dziecka. Muzeum Misiów powstało też w Ustce (ul. Marynarki Polskiej 62 a), gdzie działa w sezonie turystycznym.

Muzeum Misiów
ul. Kościuszki 8 (obok Krupówek), Zakopane
tel. 797-356-003
www.muzeummisiow.pl
Godziny zwiedzania: pn-nd 10.00-19.00
Bilety: normalny 10 zł, ulgowy 8 zł

Muzeum Misiów fot. Ula Przygoda
Muzeum Misiów fot. Ula Przygoda
Muzeum Misiów fot. Ula Przygoda


Muzeum Misiów fot. Ula Przygoda

Zakopane noclegi

Zakopane to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Ula Przygoda Uzależniony od podróży 1525 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1144872 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021