Muzeum Misiów w Zakopanem, Ula Przygoda

Muzeum Misiów w Zakopanem

(4.2 głosów: 6)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Spacerując po Zakopanem, niedaleko Krupówek odkryć można na ulicy Kościuszki bardzo ciekawe Muzeum Misiów, które na pewno spodoba się i małym i dużym.W Muzeum Misiów poznasz historię misia pluszowego, zobaczysz słynne misie i misie słynnych osób, np. Jana Fasoli, obejrzysz występ tańczących misiów, kolekcję talerzy z misiami i inne ciekawostki związane z tą słodką zabawką.

Muzeum Misiów fot. Ula Przygoda, Ula Przygoda
Muzeum Misiów fot. Ula Przygoda, Ula Przygoda

Wizyta w Muzeum Misiów to bardzo przyjemna podróż do czasów dzieciństwa, a przy okazji świetna frajda dla każdego dziecka. Muzeum Misiów powstało też w Ustce (ul. Marynarki Polskiej 62 a), gdzie działa w sezonie turystycznym.Muzeum Misiów
ul. Kościuszki 8 (obok Krupówek), Zakopane
tel. 797-356-003
www.muzeummisiow.pl
Godziny zwiedzania: pn-nd 10.00-19.00
Bilety: normalny 10 zł, ulgowy 8 zł

Muzeum Misiów fot. Ula Przygoda, Ula Przygoda
Muzeum Misiów fot. Ula Przygoda, Ula Przygoda
Muzeum Misiów fot. Ula Przygoda, Ula Przygoda

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Zamknięte

Zakopane noclegi

Zakopane to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Zakopane
Muzea i skanseny
Normalna
muzea
49°17'42N, 19°57'12E
12 czerwiec 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację