Muzeum Minerałów Skarby Ziemi w Bielsku-Białej, egalena

Muzeum Minerałów Skarby Ziemi w Bielsku-Białej

(5 głosów: 10)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Muzeum Minerałów Skarby Ziemi w Bielsku-Białej posiada bogaty zbiór minerałów z całego świata, to jedna z największych kolekcji w Polsce. Muzeum przedstawia różnorodność, piękno a także najważniejsze zastosowania minerałów.

Turyści odwiedzający Muzeum poznają odpowiedzi na pytania: co sprawia, że kamienie mienią się tysiącami barw? jak zbiera się i obrabia minerały? czym różni się minerał od skały? Będą mogli także zobaczyć świat minerałów pod mikroskopem oraz jak oddziałują niektóre minerały na światło UV. Muzeum Minerałów w Bielski to 550 rodzajów minerałów z całego świata oraz z Polski, z multimedialną prezentacją oraz efektami świetlnymi.Muzeum Minerałów Skarby Ziemi
ul. Komorowicka 3, Bielsko-Biała 
tel. 606-209-840, 694-219-667
galena@e-galena.pl
www.e-galena.pl

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 11:00–17:00
  • wtorek: 11:00–17:00
  • środa: 11:00–17:00
  • czwartek: 11:00–17:00
  • piątek: 11:00–17:00
  • sobota: 11:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

Muzeum Minerałów Skarby Ziemi w Bielsku-Białej na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Bielska-Białej wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Bielsko-Biała noclegi

Bielsko-Biała to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Bielsko-Biała
Muzea i skanseny
Normalna
muzea
49°49'24N, 19°3'9E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022