, mokunka

Muzeum Knieja w Nowosiółkach

(4.5 głosów: 12)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Bieszczady to nie tylko piękne krajobrazy, Jezioro Solińskie czy Bieszczadzka Ciuchcia. W niewielkiej wsi Nowosiółki znajduje się arcyciekawe Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie Knieja.Jest to podobno największa w Bieszczadach ekspozycja z zakresu fauny tych okolic. Sporo miejsca zajmuje ekspozycja łowiecka, ale nie tylko trofea, prezentowane są tu bowiem dzieje łowiectwa w Bieszczadach. Oprócz okazów są tu galerie zdjęć, medale i dokumenty.

Przy Muzeum istnieje niewielka karczma, parking gratis.Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie Knieja
Nowosiółki 30, Hoczew
http://www.muzeumknieja.pl
Godziny zwiedzania: V-IX 8.00-19.00, pozostałe miesiące 9.00-17.00
Bilety: normalny 6 zł, ulgowy 4 zł

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 09:00–19:00
  • wtorek: 09:00–19:00
  • środa: 09:00–19:00
  • czwartek: 09:00–19:00
  • piątek: 09:00–19:00
  • sobota: 09:00–19:00
  • niedziela: 09:00–19:00

Bieszczady noclegi

Bieszczady to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Bieszczady
Muzea i skanseny
Normalna
muzea
49°23'59N, 22°16'59E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Knypek
Fajne muzeum, można zobaczyć wypchane zwierzęta. Niedrogo
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021