Muzeum Gustawa Morcinka w Skoczowie, Kamil P

Muzeum Gustawa Morcinka w Skoczowie

(4.3 głosów: 3)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Muzeum im. Gustawa Morcinka w Skoczowie poświęcone jest życiu i twórczości jednego z najpopularniejszych śląskich pisarzy, a także przedstawiające bogate dzieje Skoczowa oraz jego rzemieślnicze tradycje. Muzeum mieści się w Skoczowie przy ul. Fabrycznej, w zabytkowej kamienicy z 1793 roku. To oddział Muzeum Śląska Cieszyńskiego w Cieszynie.Muzeum im. Gustawa Morcinka
ul. Fabryczna 5, Skoczów
tel. 33/ 853-29-13
www.facebook.com/pg/Muzeum-im-Gustawa-Morcinka-w-Skoczowie

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: 09:00–15:00
  • środa: 09:00–17:00
  • czwartek: 09:00–15:00
  • piątek: 09:00–15:00
  • sobota: 10:00–14:00
  • niedziela: Zamknięte

Skoczów noclegi

Skoczów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Skoczów
Muzea i skanseny
Normalna
muzea
49°48'5N, 18°47'22E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021