Muzeum Gustawa Morcinka w Skoczowie

Muzeum Gustawa Morcinka w Skoczowie
Skoczów
Muzea i skanseny
muzea
Normalna
Śląskie
2018-06-05
2020-01-28 13:46
49°48'5" N, 18°47'22" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Muzeum im. Gustawa Morcinka w Skoczowie poświęcone jest życiu i twórczości jednego z najpopularniejszych śląskich pisarzy, a także przedstawiające bogate dzieje Skoczowa oraz jego rzemieślnicze tradycje. Muzeum mieści się w Skoczowie przy ul. Fabrycznej, w zabytkowej kamienicy z 1793 roku. To oddział Muzeum Śląska Cieszyńskiego w Cieszynie.Muzeum im. Gustawa Morcinka
ul. Fabryczna 5, Skoczów
tel. 33/ 853-29-13
www.facebook.com/pg/Muzeum-im-Gustawa-Morcinka-w-Skoczowie

Skoczów noclegi

Skoczów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Kamil P Zapaleniec 400 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1149528 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021