Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
49°23'49" N, 21°1'25" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Muzeum Dziejów Tylicza jest usytowane Rynku w Tyliczu, w Domu Kultury. Muzeum składa się z kilku sal, pierwsza z nich to galeria przechodnia, gdzie można podziwiać rzeźby i obrazy tylickich artystów oraz stroje regionalne. W kolejnym pomieszczeniu mieści się kącik sakralny z mszałami. Kolejne sale poświęcone są cechom rzemieślniczym, które niegdyś działały w Tyliczu. Wszystkie eksponaty Muzeum są darowizną mieszkańców.Muzeum Dziejów Tylicza
ul. Rynek 1 (Dom Kultury), Tylicz
Godziny zwiedzania: pn-śr 11.00-16.00, poza sezonem pn-pt 11.15-16.15
Bilety: wstęp bezpłatny

Tylicz noclegi

Tylicz to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mirosław Krajtroter 50299 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136672 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pensjonat Skalny

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020