Mural na piekarni w Częstochowie, Magdalena

Mural na piekarni w Częstochowie

(5 głosów: 2)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Autorem muralu na piekarni w Częstochowie jest znany z murali częstochowskich artysta Marek Laskowski (autor zwycięskiego projektu na mural wycinanki, współwykonawca dwóch murali wg projektu Tomasza Sętowskiego). Właściciele piekarni Jędryka postanowili dać nowe życie pustej ścianie budynku, która jest doskonale widoczna z ulicy Św. Rocha. Poprosili Marka, by ten przygotował im projekt. Pomysłów było kilka, wybrany został ten, który dziś oglądamy.

Przedstawia on bochenek chleba w trakcie krojenia wielkim nożem, a nóż ów, to nic innego jak przyłączony do ściany podajnik, którym transportowana jest mąka z ciężarówek do magazynu. W ten sposób niepozorny i nijaki budynek produkcyjny przyciąga uwagę, stając się jednym z takich, którego się szuka na mapie Częstochowy, a może i przy okazji ktoś zaopatrzy się w pieczywo - robi więc przy okazji za świetną reklamę.Adres

Mural na piekarni
ul. Św. Rocha 54, Częstochowa

GPS: 50°49'7N, 19°5'20E

Częstochowa noclegi

Częstochowa to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022