Film Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie - minutki Polskie Szlaki

Park Miniatur i Kolejek to ciekawa atrakcja w Dziwnowie, leżąca niedaleko mostu zwodzonego, w której można zobaczyć miniatury latarń morskich znajdujących się na polskim wybrzeżu. W jednym miejscu poznasz wygląd zabytków całego polskiego wybrzeża. Dodatkową atrakcją Parku są miniaturowe parowozy, lokomotywy i wagony poruszający się pomiędzy latarniami, szczególnie ulubione przez dzieci.

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022
Pobierz naszą aplikację