Film Rodzinne atrakcje w Łodzi - Mandoria, Zoo z Orientarium i Ogród Botaniczny

Łódź ze słynną Piotrkowską to niesamowite miasto pełne atrakcji dla każdego. Tym razem mieliśmy się po prostu dobrze bawić z dziećmi, więc wybraliśmy Zoo, gdzie powstaje wspaniałe Orientarium - perełka na skalę całej Polski. Dodatkowo pospacerowaliśmy po Ogrodzie Botanicznym i bawiliśmy się w Mandorii - rodzinnym parku atrakcji!
Zobacz relację z naszego rodzinnego weekendu w Łodzi 🙂

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022
Pobierz naszą aplikację