Film Top 5 - Międzyzdroje, więcej niż plaża i deptak

Międzyzdroje nazywane są letnią stolicą Pomorza Zachodniego, wypoczywa tu sporo turystów z całej Polski, szczególnie upodobali sobie to miejsce sławni ludzie, o czym świadczy Aleja Gwiazd - chodnik z odciskami dłoni gwiazd polskiej sceny.

Ale ten gwarny kurort może też być zaciszny i spokojny. O krok stąd do Wolińskiego Parku Narodowego. a w pobliżu są piękne i urokliwe punkty widokowe na Zalew Szczeciński. Zobacz, naszym zdaniem, najlepsze atrakcje tej miejscowości.

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022
Pobierz naszą aplikację