Film Trzęsacz, ruiny kościoła i muzeum - minutki Polskie Szlaki

Trzęsacz to unikalna miejscowość w skali Europy. Znajdziesz tutaj ruiny gotyckiego kościoła, który został pochłonięty przez morze. Świątynia stała tutaj do XX wieku, a teraz cieszy oko jedyna zachowana jego ściana. W miejscowości znajdziesz też ciekawe multimedialne muzeum, w którym poznasz historię tego kościoła oraz związane z nim legendy.

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022
Pobierz naszą aplikację