Film Ślęża - Śląski Olimp, Minutki Polskie Szlaki

Zapraszamy Was dziś na Ślężę, to niezwykle ciekawe miejsce, łączące ślady kultu pogańskiego i świątynię chrześcijańską. Ale przede wszystkim to idealny pomysł na spacer, nawet rodzinny (no może poza letnimi weekendami, kiedy jest tłoczno), po piękne widoki Dolnego Śląska.

Szlaków do wyboru jest kilka, a jeden ponoć nawet dostępny jest dla wózków z dużymi kołami. My jednak wybraliśmy szlak najdłuższy i wcale nie taki łatwy, ale za to dający poznać najwięcej atrakcji Masywu Ślęży. Zobacz naszą relację 🙂

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022
Pobierz naszą aplikację