Film Top - Gdańsk, najpiękniejsze miasto w Polsce - wg nas :)

Gdańsk urzeka przepiękną, zachwycającą architekturą i niecodzienną atmosferą. To, naszym zdaniem, najpiękniejsze miasto w całej Polsce. Jego niesamowite położenie nad Bałtykiem, pięknie przepływająca Motława, wspaniałe ulice Mariacka, Długa czy Piwna a także wielowiekowa historia wyróżniają go na tle innych miejscowości.

Zapraszam na spacer przez wieki. Przejdziemy przez Stare i Główne Miasto. Poznamy najwspanialsze jego zabytki i najbardziej urokliwe uliczki. Zobaczymy wspaniałą rewitalizację gdańskiego fortu na centrum nauki Hevelianum, przypomnimy sobie, że to tutaj rozpoczął się ruch Solidarności, kończący epokę komunizmu i rozpoczął wolnorynkowy dobrobyt z pięknym punktem widokowym w wieżowcu Olivia Star.

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022
Pobierz naszą aplikację