Film Krzywy Las w Gryfinie - bodaj największa leśna zagadka

Niedaleko Szczecina znajdziesz bardzo nietypową atrakcję - Krzywy Las. Podobno, gdy Polacy przyjechali tutaj po II wojnie światowej byli zaskoczeni tak wykręconymi sosnami. Od razu powstawały teorie i legendy jak one powstały.

Niestety żywych sosen jest z roku na rok coraz mniej. Teraz jest ich jest kilkadziesiąt. W planach jest jednak rekultywacja tej atrakcji poprzez zasadzenie nowych drzew.

W pobliżu atrakcji jest niewielki, bezpłatny parking. Po przejściu kilkuset metrów lasem Krzywy Las okazuje swoje piękno.

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022
Pobierz naszą aplikację