Film Mazury Zachodnie ⛵ Magiczna Kraina Kanału Elbląskiego i Pojezierza Iławskiego

Mazury Zachodnie to przepiękna, zielona kraina, w której czas płynie wolniej. Region długich jezior, wysokich sosen oraz ceglanych domów i zamków. Odnajdziesz tutaj unikat na skalę światową - Kanał Elbląski, po którym łodzie płyną po trawie. Dwie piękne perełki regionu to Ostróda i Iława. Do obu miast pięknie wdziera się woda z jezior, tworząc klimatyczne mariny.

Przyrodniczo na pewno zachwycą Cię Dylewskie Wzgórza wraz z wieżą widokową w ich najwyższym punkcie - Górze Dylewskiej. Odnajdziesz tutaj też dzikie Jezioro Francuskie. Są i zamki: Szymbark, Ostróda, Morąg czy Lubawa. To jest też region, a którym rozegrała się największa potyczka średniowiecza - bitwa pod Grunwaldem. Zapraszamy!

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022
Pobierz naszą aplikację