Film Top 5 - Żywiec, miasto ciekawych zabytków i pięknej przyrody

Żywiec to piękne, historyczne miasto z atrakcjami skupionymi wokół rynku. Bodaj najważniejszymi z nich to zamek z pięknym dziedzińcem udekorowanym krużgankami oraz konkatedra ze strzelistą wieżą, na którą można się wspiąć. Lecz Żywiec to miasto górskie, więc i przyroda tutaj wspaniale się prezentuje. Malownicza rzeka Koszarawa, piękny szczyt Grojec i niemal dzikie z tej strony Jezioro Żywiecki.

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022
Pobierz naszą aplikację