Film Szczawno Zdrój - uzdrowisko z 2 wieżami widokowymi

Szczawno-Zdrój to urocza miejscowość uzdrowiskowa nieopodal Wałbrzycha. Zachwyca przede wszystkim piękna uzdrowiskowa zabudowa - Pijalnia Wód, Dom Zdrojowy czy Wieża Anny. Klimatyczne jest również Dworzysko.

Ale również aktywni będą mieli co robić, bo do zdobycia są dwie wieże widokowe. Pierwsza usytuowana jest na Górze Gedymina, a druga na pobliskim szczycie Trójgarb. Obie są bezpłatne.

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 3 500 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022
Pobierz naszą aplikację