Film Park Miniatur Olszowa, a może Park Atrakcji? Minutki Polskie Szlaki

Park Miniatur Olszowa to jedyny taki park na Opolszczyźnie, powstały tuż przy autostradzie A4. Wielkim atutem tego miejsca jest brak tłumów oraz śliczna sceneria parku, a do tego ceny biletów są bardzo przystępne.

Znajdziesz tutaj kilkanaście miniatur najładniejszych bazylik i katedr katolickich w Polsce oraz na świecie. Ale poza makietami zabytków znajdziesz tutaj również sporo fantastycznych atrakcji rodzinnych, które pozwolą wspaniale spędzić czas z dziećmi.

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022
Pobierz naszą aplikację