Film Beskid Śląski zimą 🏔️❄️ Malinowska Skała z Przełęczy Salmopolskiej

Jeszcze zanim nadeszły Święta Bożego Narodzenia obiecujemy sobie, że zaraz po nich wyskoczymy na chwilę w górki. Więc drugi dzień Świąt, choć jeszcze przy stole, to już myślami w górach 🙂
Marzy nam się Malinowska Skała w Beskidzie Śląskim, już od dawna planowana, a jakoś zawsze coś stawało na przeszkodzie. Czerwony szlak prowadzi z Przełęczy Salmopolskiej przez Malinów i Jaskinię Malinowską do Malinowskiej Skały. Około 3 godziny cudnego spaceru 🙂

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022
Pobierz naszą aplikację