Film Skansen w Olsztynku - sielski i piękny. Minutki Polskie Szlaki

Skansen w Olsztynku czyli Muzeum Budownictwa Ludowego to najstarszy i największy w regionie Mazur skansen regionu Prus Wschodnich czyli Warmii, Mazur, Powiśla oraz Małej Litwy. Unikatami są tutaj budowle kamienne, często o konstrukcji szachulcowej.

Wspaniale jest tutaj odpocząć i zregenerować siły. Ten sielski obrazek podkreślają piękne kwieciste łąki i gdzieniegdzie krzątające się zwierzęta.

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022
Pobierz naszą aplikację