Film Wokół Sandomierza - Skotniki, Koprzywnica, Klimontów i nie tylko...

W czasie naszej podróży do Sandomierza poznaliśmy też jego okolicę, a w niej cenne zabytki i wspaniałych ludzi. Już śniadanie wprawiło nas w fantastyczny nastrój, bo odwiedziliśmy Anię i Jacka Przybyszów. Pognaliśmy śladami Skotnickich i Ossolińskich. Oba rody bardzo były znaczące w tych stronach i pozostawiły po sobie niezwykłe zabytki. Zapraszamy do filmowej relacji.

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022
Pobierz naszą aplikację