Film Beskid Śląski zimą 🏔️❄️ Stecówka, Jezioro Czerniańskie i Wodospad w Wiśle

Gdy tylko zobaczyliśmy prognozę pogody, mówiącą, że po wielu burych dniach, ma nastać ten jeden piękny ze słoneczkiem, zaplanowaliśmy szybki wypad w Beskid Śląski.
Cudowna, bajkowa wręcz sceneria zimowych gór wprawiła nas w fantastyczny nastrój i dodała siły na kolejne bezsłoneczne dni.
Wybraliśmy się na spacer w stylu slow, łatwą i przyjemną trasą, za to w ślicznej, zimowej aurze. Prowadziła z Przełęczy Szarcula w Wiśle Czarnem na Stecówkę w Istebnej. Dodatkowo po drodze nie oparliśmy się i przystanęliśmy przy pięknie skutym lodem jeziorze Czerniańskim oraz przy wysokim wodospadzie w Wiśle.
Zobacz naszą relację i już planuj swój wypad w góry, warto się oderwać od codzienności choć na chwilę 🙂

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022
Pobierz naszą aplikację