Film Top 5 - Sandomierz, miasto optymizmu

Prawie każdy Polak zna Sandomierz, rozsławiony w ostatnich latach serialem Ojciec Mateusz. Ale czy wiesz, że to jedno z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce? Oferujące sporo ciekawostek zarówno w obrębie Starego Miasta, jak i w okolicy, na tyle atrakcyjnych, by przybyć tu nie tylko na weekend, ale i na dłużej

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022
Pobierz naszą aplikację