Zobacz nasz projekt Opolskie - małe ale kwitnie
Mogiła żołnierzy węgierskich w Katowicach, Adams

Mogiła żołnierzy węgierskich w Katowicach

Mogiła żołnierzy węgierskich w Katowicach to miejsce pochówku 29 żołnierzy węgierskich rozstrzelanych przez armię czerwoną 28 stycznia 1945 rroku. Mogiła znajduje się w Katowicach, w dzielnicy Murcki, tuż przy drodze DK 86. Sama mogiła jest schowana w lesie, prowadzi do niej ścieżka od ulicy Węgierskiej. Sama ścieżka nie jest w żaden sposób oznaczona, można ją przegapić. Ja dotarłem do mogiły rowerem.Godziny otwarcia i informacje praktyczne

Całą dobę cały rok

Adres

Mogiła żołnierzy węgierskich
ul. Węgierska, Katowice

GPS: 50°11'45N, 19°2'59E

Katowice noclegi

Katowice to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°11'45N, 19°2'59E
18 sierpień 2020
12 styczeń 2021
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację