Młyn Zamkowy w Słupsku, Danusia

Młyn Zamkowy w Słupsku

(4.8 głosów: 9)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Młyn Zamkowy w Słupsku to dawny gotycki młyn wodny pochodzący z początku XIV wieku. To jedna z najstarszych budowli przemysłowych w Polsce!Muzeum Pomorza Środkowego

Niegdyś słupski młyn pełnił rolę spichlerza, a obecnie mieści się w nim część ekspozycji Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku. Ekspozycja w Młynie obejmuje Galerię Bursztynową oraz stałe i czasowe wystawy etnograficzne związane z tą częścią Pomorza.

, Danusia
, Danusia

Urokliwy zakątek wokół młyna jest ulubionym miejscem sesji fotograficznych nowożeńców i turystów.Młyn Zamkowy
ul. Dominikańska 5-9, Słupsk

Młyn Zamkowy w Słupsku, Danusia
Młyn Zamkowy w Słupsku, Danusia

Młyn Zamkowy w Słupsku na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Słupska wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Słupsk noclegi

Słupsk to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Młyn Zamkowy w Słupsku, Danusia
Młyn Zamkowy w Słupsku, Danusia
Młyn Zamkowy w Słupsku, Danusia
Słupsk
Inne budowle
Normalna
gotyckie młyny
54°27'52N, 17°2'5E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021