Młyn Zamkowy w Słupsku to dawny gotycki młyn wodny pochodzący z początku XIV wieku. To jedna z najstarszych budowli przemysłowych w Polsce!Muzeum Pomorza Środkowego

Niegdyś słupski młyn pełnił rolę spichlerza, a obecnie mieści się w nim część ekspozycji Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku. Ekspozycja w Młynie obejmuje Galerię Bursztynową oraz stałe i czasowe wystawy etnograficzne związane z tą częścią Pomorza.

Młyn Zamkowy w Słupsku
Młyn Zamkowy w Słupsku

Urokliwy zakątek wokół młyna jest ulubionym miejscem sesji fotograficznych nowożeńców i turystów.

Młyn Zamkowy
ul. Dominikańska 5-9, Słupsk

Młyn Zamkowy w Słupsku
Młyn Zamkowy w Słupsku
Młyn Zamkowy w Słupsku


Młyn Zamkowy w Słupsku

Słupsk noclegi

Słupsk to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1148112 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pokoje u Witka

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021