Miejska Trasa Turystyczna w Złotym Stoku, mokunka

Miejska Trasa Turystyczna w Złotym Stoku

(4 głosów: 6)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Mapkę z oznaczonymi punktami Miejskiej Trasy Turystycznej Złotym Stoku można gratis otrzymać w Informacji Turystycznej mieszczącej się w ratuszu, który zarazem stanowi pierwszy punkt trasy.

Na owej trasie jest wiele ciekawych kamieniczek z różnych wieków, dawna Książęca Mennica, kościół katolicki oraz zaniedbany i nieczynny obecnie kościół ewangelicki z ciekawą dzwonnicą. Co ciekawe, na trasie jest i dawna miejska zagroda rolnicza, z zachowanym podwórzem i bramą wjazdową dla konnych wozów. Niedaleko Rynku stoi zaś bardzo okazała, pięknie zdobiona kamienica niegdysiejszego dyrektora Kopalni Złota.Na budynkach należących do Miejskiej Trasy Turystycznej w Złotym Stoku są strzałki wskazujące kierunek dalszej wędrówki oraz tablice, na których ciekawie opisana jest historia poszczególnych obiektów.

Miejska Trasa Turystyczna
Rynek, ul. Staszica, ul. Złota, Złoty Stok
 Złoty Stok noclegi

Złoty Stok to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Złoty Stok
Normalna
trasy turystyczne trasy miejskie
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022