Zagłosuj na nas!
Miejska Trasa Turystyczna w Złotym Stoku, mokunka

Miejska Trasa Turystyczna w Złotym Stoku

(4 głosów: 6)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Mapkę z oznaczonymi punktami Miejskiej Trasy Turystycznej Złotym Stoku można gratis otrzymać w Informacji Turystycznej mieszczącej się w ratuszu, który zarazem stanowi pierwszy punkt trasy.


Trwa głosowanie w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!
Oddaj na nas głos (można głosować codziennie) - będzie nam niezmiernie miło!

Na owej trasie jest wiele ciekawych kamieniczek z różnych wieków, dawna Książęca Mennica, kościół katolicki oraz zaniedbany i nieczynny obecnie kościół ewangelicki z ciekawą dzwonnicą. Co ciekawe, na trasie jest i dawna miejska zagroda rolnicza, z zachowanym podwórzem i bramą wjazdową dla konnych wozów. Niedaleko Rynku stoi zaś bardzo okazała, pięknie zdobiona kamienica niegdysiejszego dyrektora Kopalni Złota.

Na budynkach należących do Miejskiej Trasy Turystycznej w Złotym Stoku są strzałki wskazujące kierunek dalszej wędrówki oraz tablice, na których ciekawie opisana jest historia poszczególnych obiektów.Miejska Trasa Turystyczna
Rynek, ul. Staszica, ul. Złota, Złoty Stok
 

Miejska Trasa Turystyczna w Złotym Stoku na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Złotego Stoku wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Złoty Stok noclegi

Złoty Stok to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°26'34N, 16°52'29E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021