Melex Jastrzębia Góra, meleksik

Melex Jastrzębia Góra

(5 głosów: 1)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Melex Jastrzębia Góra oferuje transport osób i wycieczki obwoźne po Jastrzębiej Górze i okolicy, np. do Latarni Rozewie oraz w inne kierunki. Ekologiczny, cichy w formie atrakcji turystycznej transport osób, pasażerów samochodami typu Meleks.

Melex taxi transport to niskopodłogowe pojazdy dostosowane do przewozy zarówno dzieci, rodzin, ale także osób starszych. Melex dojeżdża pod wskazane miejsce. Jeżeli chcesz zwiedzać nadmorskie krajobrazy w symbiozie z naturą mając na uwadze przede wszystkim ekologiczny aspekt tej formy transportu, warto wybrać Melex. Możliwa jest rezerwacja dla grup w celu organizacji transportu.Adres

Melex
ul. Rozewska, Jastrzębia Gór
tel. 500-378-517

GPS: 54°50'0N, 18°18'14E

Jastrzębia Góra noclegi

Jastrzębia Góra to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Jastrzębia Góra
Normalna
dostępne dla wózków dla dzieci dla rodziny wstęp płatny
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2022