Marina w Sopocie, mokunka

Marina w Sopocie

(4.5 głosów: 16)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Marina Sopot zwana zamiennie „Przystanią molo” jest bardzo widowiskowa. Cumują przy niej łodzie i jachty. Zarówno te skromniejsze, niewielkie, jak i sporych rozmiarów, bardzo nowoczesne, komfortowe i „nafaszerowane” elektroniką. Specyficzne położenie mariny na końcu sopockiego mola, wraz ze swymi pomostami wydaje się stanowić jedność. Można z molo powędrować na pomosty mariny. Odpocząć na ławeczkach tu się znajdujących. Toteż bardzo chętnie docierają tu spacerowicze podziwiający nie tylko uroki morza, molo lecz też zacumowane jachty.

Marina w Sopocie składa się z trzech tzw. basenów, w których są 103 miejsca postojowe dla jednostek pływających o określonych gabarytach, 63 miejsca dla łodzi o długości do 10-14 metrów. Pozostałe 40 miejsc przewidziano dla jednostek pływających do maksymalnie 24 metrów.Marina w Sopocie działa sezonowo, od 1 kwietnia do 31 października, choć czasami bywają od tego odstępstwa. Jest to miejsce interesujące nie tylko dla wodniaków. Doskonale koreluje z otaczającym go krajobrazem.

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Marina w Sopocie na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Sopotu wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Sopot noclegi

Sopot to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Sopot Trójmiasto
Inne budowle
Normalna
mariny
54°26'51N, 18°34'44E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021